Aksident me fatalitet, vdes mërgimtari nga Kosova!

Ka ndërruar jetë Vatan Rama, i riu nga fshati Botusha – Koshare e Gjakovës.

Ai vdiq pas një aksidentit me fatalitet në Suedi.

Familjarët kanë bërë të ditur se për 22 vjeçarin do të ketë ditë zie në fshatin e tyre.

May be an image of 1 person and beard

“Ndajmë dhe ndiejmë dhimbjen bashkë me ju! Lutemi për Shpirtin e tij. Përjetësisht në Zemrat tona Vëlla dhe Shoku jonë i dashur”. /Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *