Aksident zinxhiror në “Rrugën e Kombit” (FOTO)

Sot rreth orës 16:00 ka ndodhur një aksident zinxhiror në “Rrugën e Kombit”.

Kujtojmë se reshjet e borës dhe temperaturat e ulëta gjatë ditës së sotme e kanë vështirësuar qarkullimin nëpër rrugë, njofton Klan Kosova.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar si pasojë e aksidentit në fjalë.\klankosova\

klankosova.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *