Aksidentohet hajni me veturë të vjedhur, lëndohen dy policë gjatë arrestimit të tij

Një person është arrestuar pasi që dyshohet se është aksidentuar me veturë të vjedhur. Ai ka tentuar t’i ikte policisë, por që ka dështuar.

Me veturë të vjedhur në fshatin Dollc të Klinës, hajni ka shkaktuar aksident trafiku.

Gjatë arrestimit lëndime trupore kanë pësuar edhe dy zyrtarë policorë dhe i dyshuari në aksident trafiku.

Të lënduarit kanë marë trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje ./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *