Andit ia mbyllin lokalin: Skenë krimi!

Pasi zhgënjeu shumë fansa dhe doli keq në sy të shqiptarëve Andit të Për’puthen i ka ndodhur një tjetër diçka jo e mirë.

Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se Andit i kanë mbyllur lokalin që ai e hapi me aq bujë. Bëhet fjalë për Catalyea Lounge, pranë zonës së Inxhinierisë së Ndërtimit.

Lokali i Andit është rrethuar me shiritin ‘skenë krimi’ dhe sipas një dëshmitareje, lokali është mbyllur gjatë natës.

Sipas saj, zhurma e shkaktuar nga lokali në lagje mund të jetë bërë problem për mbylljen, pasi dhe patrulla e policisë qarkullonte shpesh në zonë.\gazetaexpress\

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *