Arta Nitaj zbërthen këmishën për të realizuar imazhet joshëse

Arta Nitaj Foto: Instagram/artaanitaj

Arta Nitaj

Modelja dhe njëherësh aktorja, Arta Nitaj, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Bukuroshja brune përmes imazheve dhe videove të ndryshme mban të azhurnuar 297 mijë ndjekësit, të cilët e përkrahin vazhdimisht.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Arta ka ndarë një fotografi, me të cilën ngjalli reagime pozitive

Ajo kësaj radhe kishte zbërthyer këmishën unike, ndërsa kishte vënë në pah tiparet e formësuara trupore.\telegrafi\

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *