Njësia Speciale po e ruan Kurtin në tubimin në Skenderaj

Kryetari i VV’së Albin Kurti po mban tubim elektoral në Skenderaj. Por atje, kandidatit të VV’së…

Tragjike: Polici i Kosovës dyshohet se vrau veten para stacionit policor

Një zyrtar policor dyshohet se ka kryer vetëvrasje sonte para stacionit policor në Ranillug. Burime të…

Flet për herë të parë Tea pas fotove: Jam në lidhje me Beartin, por se kam tradhëtuar Andin

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni është deklaruar për herë të parë pas fotove dhe videove që…

Çfarë i ndodh trupit nëse hani vezë çdo ditë në mëngjes?

Disa rregulla në të ushqyer janë intuitive. Përshembull, ju e dini që duhet të konsumoni perime…

Keqtrajtimi i 18 vjeçarit, Prokuroria kërkon paraburgim për policin Haris Kelmendi

Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Përgjithshëm, më 30 janar 2021, ka ndaluar Haris Kelmendin, zyrtar…

Unik si çdoherë, Ibrahimovic shënon gol të veçantë në stërvitje

AC Milan fitoi dje me rezultat 1:2 ndaj Bolognas për ta ruajtur vendin e parë në…

Iu zbulua kontrata marramendëse e Messit, reagon për herë të parë Barcelona

Detajet e kontratës për zgjatjen katër vjeçare të super yllit, Lionel Messi të nënshkruar në vitin…

Vjosa Osmani pas vendimit të Supremes: Me 14 shkurt, Albin Kurti do të jetë kryeministër

Ushtruesja e detyrës së presidentit, Vjosa Osmani, njëherit edhe pjesë e listës së kandidatëve për deputetë…

Varianti i ri i Covid’it mbërrin në Kosovë, infektologu tregon se sa i rrezikshëm është

Varianti i ri i Covid’it mbërrin në Kosovë, infektologu tregon se sa i rrezikshëm është Paraqitja…

Incident në tubimin e VV’së në Mitrovicë: Qytetari tenton ta sulmojë Albin Kurtin

Një incident ka ndodhur para pak minutash në tubimin e Lëvizjes Vetëvendosje në Mitrovicë. Një qytetar…