Bleona Qerreti “i vë flakën” rrjetit me fotot e fundit që poston

Bleona Qerreti na kishte munguar dhe tani këngëtarja e njohur është rikthyer më sensuale se kurrë.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto vërtet të nxehta që nuk kanë kaluar pa marrë vëmendjen e fansave.

Ajo shihet me një ‘body’ rrjetë paksa të tejdukshme si dhe me një tjetër ngjyrë rozë.\ngjarje.online\

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *