Kjo është faqja Online që po bën buj në rrjetet sociale me VIP-at shqiptarë!

Faqja Brandslux.ks është një ndër faqet më të përfolura në këtë periudhë, kjo faqe merret kryesisht…

Fifi s’pyet për virusin, i mbushet lokali ‘full’ njerëz në Ditën e Pavarësisë

Tash e një vit janë ndaluar tubimet si pasojë e shpërndarjes së virusit. Edhe pse në…

Sandalet e reja të Kylie Jenner janë bërë nga çantat e ‘shkatërruara’ Hermès

Birkenstocks janë një sandale klasike. Jo vetëm që janë të përjetshme, por janë gjithashtu mjaft të…

Rita Ora: Urime 13 vjet Pavarësi Kosova e jonë

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora, e ka uruar popullin e Kosovës me rastin e 13…

Era Istrefi uron me imazhe të veçanta 13 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, nuk i ka shpëtuar një urimi të veçantë për 13-vjetorin…

Mozzik dhe Loredana valëvisin flamurin e UÇK-së në Dubai

Reperët e njohur shqiptarë, Mozzik dhe Loredana Zefi, janë duke shijuar së fundmi disa ditë të…

“Lady Gaga” e Kosovës, Asya Gashi bëhet myslimane pas klipit në arkivol

Këngëtarja kosovare Asya Gashi, emri i vërtet i së cilës është Laureta Gashi, e njohur si…

Vesa Luma kujton momentin kur performoi në ditën e shpalljes së Pavarësisë

Vesa Luma ka kujtuar një nga momentet më të veçanta të karrierës së saj. Artistja, përmes…

Dafina Zeqiri me përkrenaren e Skëndërbeut, uron Ditën e Pavarësisë së Kosovës

Artistja kosovare, Dafina Zeqiri ka uruar Ditën e Pavarësisë së Kosovës në 13 vjetorin e saj…

Kejvina me poza atraktive në banjo

Kejvina Kthella vazhdon të sjell fotografi tërheqëse në rrjete sociale, në të cilat komentohet shumë nga…