A u fejua Arta Nitaj?

Arta Nitaj duket se i ka dhënë fund beqarisë S’e paku kështu duket në një fotografi…

“Bufi”: Mërgimtaret na dhanë një mësim, atë të dashurisë për Kosovën

Aktori i njohur kosovar Fatmir Spahiu i njohur si “Bufi”, njihet për batutat e tij që…

Ky është mendimi i Andit pas puthjes që ia dhuroi Jasmini

Në puntatën e sotme u diskutua për puthjen që ia dhuroi Jasmina Andit mbrëmë në  Për’puthen…

Kosovari romantik, kështu e befasoi Luanën për ditën e të dashuruarve

Këngëtarja e moderatorja e njohur Luana Vjollca është larguar nga Shqipëria duke kaluar disa ditë të…

Pamje nga surpriza super romantike që Bearti i bëri Teas për Shën Valentin

Ish-konkurrentët e “Përputhen”, Tea dhe Bearti e kanë pranuar publikisht lidhjen e tyre dhe janë shprehur…

Një artist i ri po vjen – Diva Adelina Ismaili duet me djalin e saj Uliksin!

Në edicionin festiv të “Tete a Tete me Adelinen”, supriza më e këndshme e emisionit ishte…

E gjeni dot se cila është aktorja ne fjalë? Arsyeja e largimit te saj : Është thjesht fakti, që nuk ka shumë role për brezin tonë

Një aktore, që vlerësimin e gjen gjithmonë në çdo rol të saj. Elvira Diamanti, që ka…