Një mollë – mjekun larg, doli të jetë e pavërtetë

Në fakt, jo. Por janë të shëndetshme prapë se prapë. Të gjithë e kemi dëgjuar këtë…

Çifti ukrainas lidhet për 3 muaj me pranga, kjo është arsyeja

Një çift të rinjsh në Ukrainë u lidh me zinxhirë dhe pranga dhe do të qëndrojë…

A e dini dallimin në mes të një psikologu dhe një psikiatri?

​Ndërkohë që këta profesionistë mund të punojnë së bashku në një ekip trajtimi për të ofruar…

Shikoni se si një grua goditet nga telat e rrymës 22 mijë voltësh dhe shpëton gjallë (VIDEO)

Një grua ka shpëtuar mrekullisht me vetëm disa lën.di.m.e të lehta, pasi që u g.od.it nga…

Moment shokues: Dy nëna rrihen mes vete para syve të fëmijëve në një shkollë (VIDEO)

Dy nëna filluan të gju.an.in njëra-tjetrën aq shumë sa prindërit tjerë nd.ër.hy.në për t’i ndarë ato.…

Dikur bënin shaka me të duke i thënë se dukej si djalë, tani të gjithë “çmenden” pas saj

Celine Centino, 26 vjeçe ka kaluar vite të tëra duke u keqtrajtuar nga moshatarët, por tani…

Babai për pak sa nuk vdiq nga tmerri kur ‘pa djalin e tij në lavatriçe’

Një burrë n.dau një foto të makinës së tij larëse që tregon fytyrën e një fëmije,…

Mjekët nuk i dhanë shpresë, përqafimi i vëllait binjak shpëton jetën e vogëlushit

Foshnja lindi parakohe dhe mjekët nuk i dhanë asnjë shpresë për të jetuar, dhe ishin thuajse…

Burdushi komenton rezultatin zgjedhor: PDK e LDK kanë

Mjeku popullor Hysri Peqani, i njohur si Burdushi, ka komentuar rezultatin e partive në zgjedhjet që…

Jasmin nuk përmbahet, e puth Andin në “Për’puthen Prime”

Jasmin është vajza që iu bashkua emisionit “Për’puthen” javë më parë. Ajo tregoi pëlqimet e saj…