Çka po “përzien” Ledri me DJ Regard

Ledri Vula është parë sot në një fotografi me DJ-in kosovar me famë botërore, DJ Regard. Dyshja kanë shpërndarë foto të tyre në rrjetet sociale

I njohur që nga viti i tij për remikse të këngëve të ndryshme, DJ Regard është njëri prej DJ-ve më të kërkuar në Europë dhe botë

DJ Regard, u bë i njohur me remiksin e këngës së Jay Sean single “Ride It”, të vitit 2008 .

Që prej asaj kohe ai ka arritur sukses ndërkombëtar derisa vitin që lamë pas ai u bë edhe një sensacion në rrjetin social TikTok.\express\

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *