Çun Lajçi tregon se për kë votoi

Aktori i njohur shqiptar Çun Lajçi përmes një postimi në facebok ka treguar që ka votuar.

Lajçi shkroi që ka votuar, edhe pse i infektuar me Covid ai shkruan që personat përgjegjës erdhën n’banesën e tij dhe i përzgjedhi ATA që s’e duan interesin personal.

“Unë votova. Përsonat përgjegjës erdhën n’banesën time. Tek unë i infektuemi me Covid. Dhe ia përcaktova fatin vetës e Kosovës”, shkroi aktori.

Në fund shkruan “Urime Kosovë”, përcjell “Bota sot”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *