Drita e mposht Llapin në derbin e Superligës (VIDEO)

Një gol i Astrit Fazliut ia siguron tre pikë Dritës.

Kampioni në fuqi e nisi pjesën e dytë të kampionatit në shtëpi përballë Llapit.

Ndeshja u zhvillua në një terren shumë të vështirë dhe të mbuluar nga bora. Megjithatë, të dy ekipet arritën të krijojnë lojë dhe raste të mira për shënim.

Por, më konkrete u tregua Drita e cila arriti të shënojë një gol i cili ia siguroi tre pikë.\klankosova\

Detajet kryesore, përfshirë golin dhe rastet, mund t’i shihni në linkun e mëposhtëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *