Flet për herë të parë Tea pas fotove: Jam në lidhje me Beartin, por se kam tradhëtuar Andin

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni është deklaruar për herë të parë pas fotove dhe videove që janë publikuar, ku ajo shihet duke u përqafuar dhe puthur me Beartin, pavarësisht se ishte larguar nga emisioni duke thënë se dëshiron të njihet në privatësi me Andin, raporton Express.

Ajo ka publikuar një video në llogarinë e saj në YouTube, ku ka pranuar se është në lidhje me Beartin, pork a thënë se se ka tradhëtuar Andin.

“Po unë kam qenë dhe vazhdoj të jem në një lidhje me Beartin, por jo nuk e kam tradhëtuar Andin. Pavarësisht këtyre unë me Andin, kemi vazhduar që të qëndrojmë në atë shfaqja sikur të mos kishte ndodhur asgjë”, ka thënë Tea./Gazeta Express

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *