Ia montuan videon, kandidati i VV-së dëgjohet qartë duke thënë “Albin Kurti e jo Hashim Kurti”!!

Në disa publikime të sotme, është shpërndarë një video-montazh ndaj kandidatit të Lëvizjes “Vetëvendosje” në Kaçanik, Milazim Salijaj.

Ndonëse në video-montazhin ishte shfaqur duke thënë “Hashim Kurti”, ndryshe dëgjohet në videon origjinale.

Salijal në realitet dëgjohet duke thënë “Albin Kurti”.

Kjo nuk është e vërtet është montazh për ta dëmtuar Lëvizjen Vetëvendosje dhe kandidatin për deputet Milazim Salijaj. Këtë e dinë të gjithë ata të cilët ishin dje në Fsh.Dubravë por ashtu mund tua dëshmojm me videon të cilën e kemi postuar këtu“, thuhet ne reagim.\indeksonline\

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *