Jasmin nuk përmbahet, e puth Andin në “Për’puthen Prime”

Jasmin është vajza që iu bashkua emisionit “Për’puthen” javë më parë.

Ajo tregoi pëlqimet e saj që kur hyri aty, duke rënë në sy për zgjedhjet e saj, shkruan Indeksonline.

E sonte në “Për’puthen Prime”, me rastin e ditës së të dashuruarve ishte Jasmini ajo e cila nuk u përmbajt ndaj Andit dhe shkoi e puthi.

Ai që mbeti i habitur gjatë këtij veprimi ishte vet Andi duke thënë që së pritej këtë.

“Duke qenë se është Shën Valentini nuk doja ta kaloja vetëm. Ishte një puthje që u la mangët te takimi ynë! Të dy e ndjemë për ta bërë gjatë takimit, por u shtangëm prej kamerave. Doja ta bëja që në takim, por s’e bëra dot! Ka diçka brenda” tha Jasmini./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *