Ndodh në Fushë-Kosovë, partneri ia çon të dashurës së tij katër persona në banesë, që të kryenin marrëdhënie intime

Një rast i rrallë dhe i turpshëm ka ndodhur të dielën në Fushë-Kosovë.

Viktima femër – shtetase e Shqipërisë ka raportuar se i dyshuari mashkull me të cilin bashkëjeton në banesë i kishte dërguar katër persona të tjerë që të kryente marrëdhënie intime në këmbim të parave.

Viktima kishte kundërshtuar dhe ishte larguar nga banesa. Po ashtu viktima ka deklaruar se i dyshuari i kishte marrë një sasi të arit me vlerë prej 1.400 eurosh dhe 2.000 euro para të gatshme, se e kishte sulmuar fizikisht disa herë dhe e kishte detyruar të kërkonte lëmoshë.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. Rasti është nën hetime./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *