Një aksident trafiku mes një veture dhe një motoçiklete ka ndodhur sot rreth orës 15:00 në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë.

Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore ka marr drejtuesi i motoçikletës i cili është dërguar për tretman mjekësor.

Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Rreth orës 15:00, në rrugën Agim Ramadani ka ndodhur një aksident trafiku në mes të veture dhe nje motoçiklete. Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore ka marr drejtuesi i motoçikletës. I njëjti është dërguar për tretman mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, ka thënë Ahmeti \sinjali\

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *