Nusja pyet burrin pak para martesës: A mund ta përqafojë ish- të dashurin për herë të fundit!

Një nuse ka ndezur debat pasi kishte pyetur burrin e saj  të ardhshëm nëse do të mund ta përqafonte për herë të fundit ish- të dashurin e saj, vetëm pak sekonda para martesës.

Përdoruesja e TikTOk @mayangkumay postoi klipin nga pritja e saj e dasmës në Malajzi,

Nusja shihet duke kërkuar lejen e burrit të ri për të përqafuar ish-in për “herë të fundit”.

After being granted permission, the bride gives a big hug to her ex while her husband (pictured, far left) awkwardly watches on

Shumë njerëz reaguan në mediat sociale, duke komentuar pamjen e “lënduar” në fytyrën e dhëndrit.

Sidoqoftë, të tjerët konsideruan se ai kishte një “zemër të madhe” dhe i tha nuses së tij “jo”

Pa dyshim, rrallë kush do të pranonte që nusja e ardhshme të bënte një veprim të tillë./IndeksOnline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *