Osmani ia uron Bidenit Ditën e Presidentëve

Ushtruesja e detyrës së presidentëve, Vjosa Osmani, përmes një postimi ia ka uruar Ditën e Presidentit, Joe Biden, shkruan Indeksonline.

Osmani tha se amerikanët çdoherë do gjejnë president që ua përfaqëson interesat e tyre.

I nderuar Joe Biden, urime Dita e Presidentëve. Dita e sotme duhet të shërbejë si kujtesë për t’u udhëhequr nga mençuria dhe maturia e atyre që ishin themeluesit e demokracive tona. Jam i bindur që amerikanët gjithmonë do të gjejnë një President që përfaqëson më së miri interesin dhe nevojat e tyre”, ka shkruar Osmani në Twitter./indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *