SKENARI

Sjellim lajmet e fundit nga Kosova në kohë reale

Rama publikon pamje nga bulevardit “Xhorxh Bush”: Magjia e festave erdhi

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka treguar se fundmi pamjet e të bulevardit “Xhorxh Bush”.

Rama ka thënë se na presin momente të paharrueshme në shoqërinë e njëri -tjetrit.

Tutje ka treguar se do të ketë edhe koncerte me këngëtarët tanë të mirënjohur e shumë të talentuar.

“Na presin momente të paharrueshme në shoqërinë e njëri -tjetrit në Tregun e Fundvitit në bulevardin “Xhorxh Bush”, me ushqim, pije të ngrohta e muzikë të mrekullueshme.

Do të ketë koncerte me këngëtarët tanë të mirënjohur e shumë të talentuar.

Ejani dhe përjetoni momente të paharrueshme në Tregun e Fundvitit.”, ka shkruar Rama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Exit mobile version