“Seldi ju ndërron si çorapet”, Sindi reagon pas akuzave se janë ndarë

Në ditëlindjen e Sindit, Seldi gjeti raatin të bënte edhe lidhjen publike nëpërmjet një fotoje ku çifti puthej në buzë.

Para disa javësh ata të dytë u përfolen për ndarje, pasi fshinë nga rrjete sociale fotot që kishin me njëri-tjetrin dhe nuk ndiqeshin më në Instagram. Më pas Sindi shpjegoi se nuk ishte e vërtetë që ishin ndarë dhe e gjithë kjo ishte faji i saj.

“E gjithë kjo ishte gabim imi. Pas një konflikti me Seldin, plus javën me provime dhe punën që kisha shumë të ngarkuar, plus në këtë kohë që ne jetojmë sot në pandemi, asgjë nuk është e thjeshtë… u tregova shumë impulsive. Nuk e dija që e gjithë kjo do kishte impakt kaq të madh, por unë me Seldin nuk jemi ndarë. Desha të shtoja që në fund të ditës njerëz jemi dhe njerëz ngelemi, nuk i kontrollojmë dot emocionet ose ndjenjat ndonjëherë”, u shpreh Sindi.

Mirëpo, duke qenë se fotot me njëri-tjetrin në Instagram nuk u rikthyen, disa prej ndjekësve besuan se çifti ishte ndarë përfundimisht.

Dikush i shkruan Sindit në Instagram: “Je ndarë nga Seldi ëëë.. Ju ndërron si çorapet.”

“Nga e paske marrë vesh ti këtë informacion totalisht të gabuar?”- ia kthen ajo, duke lënë të kuptohet se janë ende bashkë.\indeksonline\

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *