Stadiumi i Dritës mbulohet me borë, mirëmbajtësit i bëjnë vijat me fshesë

Për pak çaste pritet të fillojë takimi ndërmjet Dritës dhe Llapit, duel ky në kuadër të ndeshjes së parë në stinorin pranveror.

Takim do të zhvillohet në stadiumin e qyteti në Gjilan, ku shihet se është i mbuluar me borë si shkak i të reshurave të fundit atmosferike, shkruan IndeksOnline

Tashmë skuadra kanë publikuar edhe formacionet zyrtare:\indeksonline\

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *