U mashtrova pas nje femre por tradhetia i ka këmbët e shkurta, u mundova shume me e kthy por…

U mashtrova pas nje femre por trathetia i ka këmbët e shkurta, u mundova shume me e kthy por… – Po shkruaj per Dashurin time te par. Prsh.. per gjith ju Stafit te te Historis. Jam nj djal 29 vjeqar jetoj dhe punoj ne kët kosov kam lexuar shum Histori të Ndryshme . Por edhe un e morra Guximin qe ta shkruaj një Histori time. Hmm ..Qysh nga Femiria ime un e njoftova një vajz e cila jetonte larg shtetit tim. Por me than drejten nuk disha se qka osht Ateher Dashuria.. por shkrujshmi ne at Koh ne MSN.. ata te cilit e kan arrit at koh e dijn se qka osht aj Chat. Ne filluam shkrujshmi bisedojshmi por pa ja dit Randesin e Dashuris.. veq Hajt Ashtut ndoshta Naj kujna prej juve lexus te dashur po mundeni mem kuptu se per qka e kam fjalen dhe un sa folsha me to kur dilsha meniher me lu me shok Futboll dhe kshtut vazhdoi nj koh kogja si shum U zhvillova pak qe thojn nj fjal U bëra ma i gjall por ne shkrujshmi hajt Ashtut.. kur i bëra dikun afer 18 vjet Zemra ime filloj mem maltretu pak ma ndryshe per të. Dhe filluam qe lidhjen ton ma morr ma serjozisht. Gjat bisedimve te shpeshta zemres time I mungojke Per gjdo moment. Un lidhjen ton e bëra publike dhe te Famila ime. Tashmë u bëra ni djal i rritur kjo ishte dashuria ime e por 1… Thojn një Fjal Dashuria e por nuk Harrohet. Vallahi jo spo Harrojke. Ne biseduma nje koh shum te gjat. Dhe e vendosum me u taku mas shum vitve. Per mos me u bër ma i teper ne u takuam si dy te rritur. Tash me dhe me nj lidhje shum serijoze. Per nj perijudh shum te gjat. Ne u Q’mallem u lutsha që mos te Mbaron Dita Sepse ne kishmi shum Mall për njëri tjeterin, dhe kshtut kaluan edhe disa muj .por Qfar ndodhi pas një kohe. Nuk ndryshoj Ajo por un. U Mashtrova dhe Gabova Shum. O Pasha Zotin alo vetit spo muj me ja Fol dola nj dit me da shok per Dreq qysh um mra një vajz nsy Dhe u Mashtrova Mbas Asaj Por Trathetia i ko këmbet e shkurta dhe ajo e kuptoj dhe me la ju luta qe të ma Fal por jo ishte e kot nuk kish Dobi më pendimi im un u pendova shum ende e Fajsoj vetin pse e bêra kêt Ne e humben lidhjen ton.. dhe kaluan vitet pa dit Asgjê për njeri tjetrin. Dhe un u martova dhe krijova familje por me zemer gjithmon te Ajo. Dhe ajo tashmë ësht Martuar Un u bëra bab dhe Ajo Nën Ajo tashmë ësht shum e lumtur Me Familen e saj dhe un i deshiroj shum shum sukses ne jet Zoti veq te mira qoft mbi të. Per Fund un jam pendu shum por Dashurien e por spo muj ta harroj ia deshiroj gjitha te mirat Asaj. Me Falni sepse e zgjata pak por i rash shum shkurt flm per mirkuptim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *