Vesa Luma kujton momentin kur performoi në ditën e shpalljes së Pavarësisë

Vesa Luma ka kujtuar një nga momentet më të veçanta të karrierës së saj.

Artistja, përmes postimit të fundit ka uruar Ditën e Pavarësisë, ndërsa kujtoi momentin kur performoi për 17 shkurt.

Ajo ndihet me fat që këndoi në Ditën e shpalljes së Pavarësisë dhe thekson faktin se në atë acar e ngrohnin ndjenjat e përziera.

“Urime Pavaresine ! Ti po rritesh shpejt.. ndersa une kurre nuk do ta harroj ate emocion te asaj dite!

Kisha fatin te kendoj ne ate nate te ftofte e me acar- por ngrohtesia ,e pesha e ndjenjave te perziera ,te qenurit pjese e historise tejkaloi cdo gje!

Une bija jote ,uroj qe ky shpirt rinor i flakte qe i ben balle cdo lufte te te mbaj te re e te fresket pergjithmone!\EXPRESS\

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *