Vetaksidentohet një veturë në Llapushnik (FOTO)

Një aksident trafiku, i cilësuar si vetaksident, ka ndodhur në rrugën nacionale Prishtinë-Pejë, gjegjësisht në fshatin Llapushnik.

Nga policia bëjnë të ditur se është përfshirë vetëm një veturë dhe se nuk ka persona të lënduar.\klankosova\

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *