Vjosa Osmani zotohet se do ta rikthejë besimin në institucionet e Kosovës

Ushtruesja e detyrës së presidentit, njëherësh kandidatja e VV-së për këtë pozitë, Vjosa Osmani, fitoren e djeshme e ka konsideruar historike, shkruan Indeksonline.

Ajo u zotua se do të punojë gjithnjë në interes të qytetarëve dhe do të sjell besim në lidershipin tonë brenda dhe jashtë vendit.

Po ashtu Osmani u shpreh se do të rikthen besimin në institucionet tona./indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *