Vdiq aktori Rasim Thaçi-Cima

Ka vdekur sot në moshën 70 vjeçare aktori i njohur, Rasim Thaçi Cima. Lajmi është i…

Gruja punojke e Une dergo pare ne KS, tash m’ka nxjerr prej banese, kurr mos e humbni grun e fmit per vllaznit!

Gruja punojke e Une dergo pare ne KS, tash m’ka nxjerr prej banese, kurr mos e…

Me kan bo sehir se 36 vjet i bana, e shokt e mi ne ket mosh kan kriju familje, Une ende tu e lyp fatin e jetes!

Me kan bo sehir se 36 vjet i bana, e shokt e mi ne ket mosh…

Pamje e rëndë: Berberi rrëshqet dhe i ngulen gërshërët afër zemrës

Një berber nga Bostoni i Shteteve të Bashkuara ka pasur fat në fatkeqësi. Në një video,…

Shkencëtarët thonë se kjo super bimë e pastron ajrin në rrugët e ngarkuara

Ekspertët kanë identifikuar një super bimë, që është mjaft e përhapur në Britaninë e Madhe, e…

Shkencëtarët thonë se kjo super bimë e pastron ajrin në rrugët e ngarkuara

Ekspertët kanë identifikuar një super bimë, që është mjaft e përhapur në Britaninë e Madhe, e…

Hëngri 54 magnete të vogla, mjekët shokohen nga ajo që shikojnë brenda trupit të 12-vjeçarit

Një djalë 12 vjeç nga Mançesteri i Anglisë i është në.nsht.ru.ar një op.er.ac.io.ni që ia ka…

Hyri brenda pusit për ta pastruar por mbeti i bllokuar/ Momenti kur zjarrfikësit e nxjerrin me litarë burrin…

Një burrë në Kinë, i cili kishte hyrë në thellësinë e pusit të shtëpisë për ta…

Gjysmë i zhveshur në -20 gradë Celcius, kërkon të bëjë patinazh por i thyhet akulli dhe bie në ujë të ftohtë

Temperaturat që ranë nën 0 në Amsterdam ngrinë përsëri, pas tre vitesh, kanalet e tyre. Megjithëse…

Mjekët nuk i dhanë shpresë, përqafimi i vëllait binjak shpëton jetën e vogëlushit

Foshnja lindi parakohe dhe mjekët nuk i dhanë asnjë shpresë për të jetuar, dhe ishin thuajse…