Diçka e madhe po vjen në qendër të Prishtinës!

Brandslux është kompania e cila merret me shitjen e çarçafëve dhe shumë produketeve të ndryshme.. VIPAT…

Me qindra pajisje që prodhojnë kryptovaluta në komunat e veriut, banorët po i lëshojnë pronat me qira

Komisioni parlamentar për Ekonomi ka marrë vendim sot që edhe për 6 muajt e ardhshëm, KOSTT…

Me 2 miliardë dollarë në çantë: Arrestohet në Kosovë turku që mashtroi 400 mijë persona me kriptovaluta

Mediat turke raportojnë se dyshohet që Faruk Fatih Ozer, i cili po konsiderohet si mashtruesi më…

Kjo është faqja Online që po bën buj në rrjetet sociale me VIP-at shqiptarë!

Faqja Brandslux.ks është një ndër faqet më të përfolura në këtë periudhë, kjo faqe merret kryesisht…

Pamje të reja nga aksidenti i rëndë në Prishtinë ku mbetën të lënduar 3 persona

Gazeta Express ka siguruar pamje të reja nga aksidenti në Prishtinë ku mbetën të lënduar tre…

Turqia rikthen më 29 prill bllokadën kombëtare

Turqia do të hyjë në bllokadë të plotë kombëtare, duke nisur nga e enjtja, si masë…

Vdiq aktori Rasim Thaçi-Cima

Ka vdekur sot në moshën 70 vjeçare aktori i njohur, Rasim Thaçi Cima. Lajmi është i…

Aksident në magjistralen Prishtinë-Podujevë, rrotullohet vetura në mes të rrugës

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mëngjesin e së premtes në magjistralen Prishtinë-Podujevë . Një…

Gruja punojke e Une dergo pare ne KS, tash m’ka nxjerr prej banese, kurr mos e humbni grun e fmit per vllaznit!

Gruja punojke e Une dergo pare ne KS, tash m’ka nxjerr prej banese, kurr mos e…

Me kan bo sehir se 36 vjet i bana, e shokt e mi ne ket mosh kan kriju familje, Une ende tu e lyp fatin e jetes!

Me kan bo sehir se 36 vjet i bana, e shokt e mi ne ket mosh…